آخرین قیمت گریس بزرگ در بازار

روغن موتور shell یکی از پرکاربرد ترین ابزار در صنعت ماشین آلات و تعمیرات آن است که با روان کاری در قطعاتی که حرکت مکانیکی و سایشی دارند باعث افزایش طول عمر و کاهش سطح اصطکاک قطعه به قطعه می شوند. روغن موتور بر اساس وزن و نوع کارایی آن در صنایع مختلف به صورت دو مدل کوچک و بزرگ در بازار وجود دارند. گریس های بزرگ در مواردی کاربرد دارند که به حجم قابل توجهی گریس احتیاج است. قیمت گریس بزرگ با توجه به وزن و کیفیت دارای دامنه ی گسترده ای است. معمولا برای تزریق گریس بزرگ به محل مورد نظر از پمپ گریس هایی مانند سطلی و بادی استفاده میکنند زیرا این پمپ ها حجم زیادی از گریس را میتوانند در خود جای دهند.

آخرین قیمت گریس بزرگ در بازار

کاربرد انواع روغن و گریس

کاربرد انواع روغن و گریس فروش روغن موتور xenon در بازار امروز دارای رونق زیادی است زیرا امروزه با پیشرفت علم و فناوری هر روز بیشتر از دیروز به استفاده از ماشین آلات نیازمندیم. ماشین آلات صنعتی به دلیل فعالیت های مکانیکی که هر روزه انجام می دهند، بیشتر در معرض ساییدگی و اصطکاک قرار می گیرند و اگر فکری به حال این موضوع نکنیم عمر آن ها کم و کم تر می شود.

به همین دلیل به منظور افزایش طول عمر و کاهش هزینه های ناشی از خرابی و تعمیرات ماشین آلات، از روغن و یا گریس برای کاهش اصطکاک بین قطعاتی از ماشین آلات که احتمال ساییدگی بین آن ها زیاد است استفاده می شود. بدین ترتیب این ماشین ها کمتر در معرض خرابی و استهلاک قرار می گیرند.

معمولا در محل هایی که اصطکاک زیادی وجود دارد بهتر است از گریس به جای روغن استفاده شود. زیرا در این محل ها که سایش بین قطعات زیاد است روغن خاصیت خود را به زودی از دست می دهد و باید مرتب و به صورت دوره ای این محل ها را روغن کاری کرد.

به همین منظور برای تسهیل این کار از گریس استفاده می شود زیرا گریس نسبت به روغن از مقاومت بالایی در برابر اصطکاک و ساییدگی برخوردار است و دیگر احتیاج به تمدید دوره ای روغن کاری در محل مورد نظر نیست.

راهنمای انتخاب انواع گریس

در محل هایی که اصطکاک زیادی وجود دارد، احتمال خرابی و ساییدگی بیشتر است. به همین دلیل انتخاب گریس مناسب برای این محل ها از اهمیت بالایی برخوردار است. هر چقدر گریس انتخابی از کیفیت بالایی برخوردار باشد طبیعتا بهتر از استهلاک و ساییدگی جلوگیری می کند.

در صنایع فولاد سازی و روان کاری شاسی خودرو ها، گریس های پایه آهکی مناسب ترین گزینه هستند.

برای روان کاری یاتاقان های توپی و غلطکی از گریس های صابون سدیم استفاده می شود زیرا این گریس ها دارای مقاومت در دماهای بالا هستند. این نوع گریس در حرکت دورانی این دستگاه ها دارای پایداری زیاد و ثابت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.