بهترین تکینیک زیباییی با دستگاه مزوتراپی پوست در کشور ترکیه

امروزه بسیار از پزشکان زیبایی از دستگاه مزوتراپی پوست در مطب خود برای جوانسازی و پاکسازی پوست استفاده می کنند

مزوتراپی یک روش پزشکی جایگزین است که شامل تزریق هدفمند دارو به لایه عمیق پوست (درم) است.

مزوتراپی یک تکنیک پزشکی است که در اوایل دهه 1950 در فرانسه توسط پزشک عمومی میشل پیستور ابداع شد این شامل تزریق دوزهای پایین دارو در زیر درم (داخلی ترین لایه پوست) است اصل این است که از مقادیر کمتر دارو با هدف قرار دادن مستقیم ناحیه مورد درمان یا تا حد امکان نزدیکتر استفاده کنید.

در فرانسه، مزوتراپی در دانشکده های پزشکی به پزشکان یا دانشجویان واجد شرایط، از سیکل 3 تحصیل پزشکی آموزش داده می شود. مدرک مزوتراپی بین دانشگاهی وجود دارد و فقط دارندگان می توانند این تکنیک را در بشقاب خود ذکر کنند.

بیمه سلامت مزوتراپی را به عنوان یک عمل درمانی «تکمیلی» می شناسد و در برخی موارد اقدامات انجام شده توسط پزشک عمومی می تواند تا حدی جبران شود از سوی دیگر، هیچ پوششی برای اعمال مزوتراپی در زمینه پزشکی زیبایی ارائه نمی شود.

نتیجه گیری در مورد مزایای واقعی این تکنیک دشوار است زیرا مطالعات علمی که اثربخشی آن را ثابت می کند کمی است با این حال، هنوز هم به طور منظم برای مدیریت درد، به ویژه در روماتولوژی، پزشکی ورزشی و همچنین در پزشکی زیبایی استفاده می شود.

مزوتراپی و سلولیت
مزوتراپی در حال برانگیختن علاقه فزاینده ای به پزشکی زیبایی است که در آن به عنوان جایگزینی برای جراحی ارائه می شود این ماده عمدتاً در درمان های سلولیت یا آب کردن چربی در ران ها، باسن، باسن، پاها، بازوها و حتی صورت، اطراف چشم استفاده می شود.

سلولیت تجمع چربی در زیر پوست است که به آن ظاهری به اصطلاح «پوست پرتقال» می دهد بنابراین روشی که مزوتراپیست ها اتخاذ کرده اند، تزریق موادی برای ذوب چربی در نواحی آسیب دیده است بسیاری از مواد را می توان تزریق کرد، به عنوان مثال: آنزیم های کلاژناز، کافئین یا حتی عصاره آرتیشو.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.