بهترین قیمت گریس پمپ دستی در بازار

گریس ها برای روان کردن حرکات سایشی میان دو قطعه فلزی استفاده می شوند. استفاده از روغن موتور behtam در تمامی دستگاه های صنعتی الزامی بوده و در صورت عدم استفاده از گریس کارکرد مکانیکی دستگاه دچار مشکل می شود. این حرکات سایشی میان دو قطعه مکانیکی، تولید انرژی گرمایی زیادی کرده که باعث بالا رفتن دمای کلی دستگاه و در نتیجه سوختن گریس می شود. به همین منظور گریس های نسوزی تولید شد تا توانایی کارکرد بیشتری داشته و روند سوختن آنها مدت زمانی طولانی تری را سپری کند. گریس ها را توسط ابزاری به نام گریس‌پمپ دستی، وارد دستگاه های صنعتی می کنند. قیمت گریس نسوز دستی، بسته به غلظت و طول عمر آن تعیین می شود.
بهترین قیمت گریس پمپ دستی در بازار

قیمت و خرید گریس نسوز دستی

قیمت و خرید گریس نسوز دستیدر انواع شغل های مختلف از لوازم و ابزارآلات خاصی استفاده می شود؛ اگر در روند کار یکی از این لوازم خللی ایجاد شود، امکان دارد کل یا بخشی از کار لنگ بماند.
حال تصور کنید که یک صنعتگر دستگاه صنعتی عظیمی پس از سال ها تلاش و زحمت فراوان تهیه کرده است. اما به دلیل بی تجربگی در نگهداری دستگاه در یک روز کاری متوجه  داغی بیش از حد و خرابی دستگاه شده و متحمل هزینه های گزافی می شود. پس از بررسی های تعمیرکار، مشخص می شود که عامل اصلی خرابی دستگاه مرغوب نبودن مواد روان کننده قطعات بوده است.
خرید روغن موتور gatex برای دستگاه های شما طول عمری بالاتر به ارمغان می آورد. این گریس ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که در زیر برای شما شرح داده ایم.

  • مقاومت حرارتی در دمای بالا
  • به حداقل رساندن سایش در میان قطعات
  • نرم کردن و گرفتن تکان های دستگاه
  • کم کردن صدای تولید شده از دستگاه
  • جلوگیری از زنگ زدگی قطعات
  • زمان تعویض طولانی تر

برند های مختلفی در زمینه تولید گریس نسوز فعالیت دارند که هر کدام از آنها یک فرمول خاص در ساخت گریس استفاده میکنند. به همین خاطر نمی توان قیمتی مشخص برای این نوع مواد مشخص نمود.

گریس نسوز K.M با قیمتی فوق العاده

یک نمونه از گریس های نسوز با بیشترین قابلیت حرارتی، گریس نسوز K.M است که در سایت فروش در اوزان مختلف برای دیدن مشتریان عزیز به نمایش گذاشته شده و اکثر بسته بندی های این محصول به صورت قوطی های فلزی می باشد.
گریس ها را در قوطی ها به صورت نیم کیلو ، یک کیلو، دو کیلو و بالاتر می توان یافت. گریس نسوز در قیمت هایی فوق العاده توسط کارخانه تولیدی به فروش می رسد. چنانچه تمایل به خرید عمده از فروشگاه داشته باشید؛ شرکت فروش می تواند تخفیفات قابل ملاحضه ای را برای شما عزیزان در نظر بگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.