تفنگ وینچستر اسباب بازی قابلیت بالا بردن سطح تحمل را در کودک دارد

چرا بچه ها با تفنگ اسباب بازی بازی می کنند؟

اگرچه بسیاری از والدین از درگیر شدن فرزندانشان در بازی های تخیلی با اسلحه ناراحت هستند – و مطمئناً می تواند در ظاهر خشونت آمیز به نظر برسد – کارشناسان می گویند که دلایل رشدی وجود دارد که باعث می شود بچه ها به سمت این نوع بازی گرایش پیدا کنند.

تفنگ وینچستر اسباب بازی یکی از باکیفیت ترین اسباب بازی ها می باشد.

برای اکثر کودکان، اسلحه نماد قدرت، اقتدار و کنترل است، اما لزوماً خشونت نیست.

اسلحه‌های اسباب‌بازی به بچه‌ها راه‌های امنی برای کشف این مفاهیم می‌دهند، و به آنها کمک می‌کند در انجام این کار احساس اعتماد به نفس داشته باشند، زیرا آنها در فاصله‌ای از «خطر» وانمود می‌شوند – بسیار شبیه به استفاده از قدرت‌ها در عصای پری.

همانطور که جف آ. جانسون ، کارشناس رشد کودک می‌گوید: «کودکی که روی شکمش در سراسر حیاط می‌خزد و تفنگ چوبی در دست دارد، ممکن است یک مرگ وانمودی را پردازش کند و قهرمانانه دشمن قدرتمندی را تعقیب کند که با او مقابله خواهد کرد و او را شکست خواهد داد.

اسباب بازی تفنگ

به عنوان ناظران معمولی، این نوع بازی خشن به نظر می‌رسد و می‌تواند باعث شود که ما بزرگسالان در درون احساس تهوع داشته باشیم، اما یادگیری غنی و ارزشمند است.»

واقعیت این است که اگر کودکی مصمم به بازی با تفنگ‌های اسباب‌بازی باشد، چه ممنوع باشد چه نباشد راهی برای این کار پیدا می‌کند.

بچه ها تخیل بزرگی دارند و اگر میل به انجام این نوع بازی را داشته باشند، هر چیزی از چوب گرفته تا انگشتان خود را به تفنگ اسباب بازی تبدیل می کنند.

ممنوع کردن بازی تخیلی با اسلحه ممکن است فقط به اسلحه ها قدرت و جذابیت بیشتری در ذهن آنها بدهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.