مجموعه…. شما را به خرید بهترین محصولات روغن موتور و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده گریس صنعتی روانکاری

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین دلایل تولید گریس صنعتیخرید عمده گریس صنعتی روانکاری ارزان

گریس روان کننده نیمه جامد است. ماده اصلی تشکیل دهنده گریس ها صابون امولسیون با روغن معدنی یا روغن گیاهی تشکیل شده است. ویژگی مهم گریس ها این است که آنها دارای ویسکوزیته اولیه بالایی هستند که با استفاده از برشی، افت می کنند تا اثر یاتاقان روغن کاری شده با روغن ویسکوزیته تقریبا همان روغن پایه را که در گریس استفاده می شود، تاثیر بگذارند. این تغییر ویسکوزیته را نازک شدن برشی می نامند. گریس صنعتی  برای توصیف مواد روان کننده که به جز مواد جامد نرم و یا مایعات با ویسکویته بالا هستند استفاده میشود، اما در نظر داشته باشید این مواد خاصیت برشی نازک کننده گریس صنعتی را نشان نمیدهند. به عنوان نمونه ، ژله های نفتی مانند وازلین معمولا به عنوان گریس طبقه بندی نمیشوند. در صنعت حمل و نقل تنها برای یک دهه با توجه به استفاده از این محصولات تاثیرات چشمگیری داشته است.

تولید کننده گریس صنعتی روانکاری

مهمترین دلایل تولید گریس صنعتی

مهمترین دلایل تولید گریس صنعتی

گریس های صنعتی معمولا برای انواع اتومبیل ها بکار میرود و خریدار در هنگام خرید گریس مورد نظر باید به این نکته توجه شود که محصولی را خریداری میکنید تا از بروز مشکلات آلودگی محیط زیستی جلوگیری شود. گریس های صنعتی در انواع و اقسام مختلف تولید و روانه بازار میشود. 

گریس صنعتی روانکاری برای دستگاه هایی استفاده می شود که به ندرت ممکن است روغن کاری شوند و جایی که روغن کاری در جای خود باقی نماند استفاده می شود. همچنین به عنوان سیلانت میتوانند عمل میکنند تا از ورود آب و مواد غیر قابل فشار به دستگاه جلوگیری کنند. یاتاقان های روغنی به دلیل ویسکوزیته بالایی که دارند دارای ویژگی اصطکاک بیشتری نمیشوند. صنعت حمل و نقل تنها برای یک دهه با توجه به استفاده از این محصولات تاثیرات چشمگیری داشته است به طوری که در همه ی موارد مصرفی از جمله شرکت های حمل و نقل دریایی، خوارکی ها و صنعت به طور قابل توجهی مورد استقبال قرار گرفته است.

خرید عمده گریس صنعتی روانکاری ارزان

خرید عمده گریس صنعتی روانکاری ارزان

تولید گریس صنعتی در انواع گریس های لیتیم ، گریس های آلومینیوم، گریس های ضد اسید، گریس های خوارکی، گریس های دریایی، گریس های سدیم و گریس های کلسیم که از نوع بهترین و با کیفیت ترین انواع این محصولات صنتعی میباشد و میتوانید با هر توان مالی و کارایی که لازم دارید آن را خریداری کنید. این نوع از گریس ها با روغن های صنعتی مخلوط میشود که باعث افزایش روغن کاری مخلوط شده و همچنین باعث افزایش درجه حرارت بالا و خاصیت فشار شدید خواهد شد . در زمان استفاده WS2 موجود در مخلوط روی قطعات جفت گیری  متحرک پوشانده می شود که به نوبه خود اصطکاک را کاهش میدهد و روانکاری و توانایی تحمل وزن را برای چرخه های بسیار طولانی تر بهبود می بخشد . 

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ……شما را به خرید بهترین محصولات روغن موتور و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید