مجموعه…. شما را به خرید بهترین محصولات روغن موتور و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بدون واسطه روغن ترمز آبی آلتیما

آنچه در این مقاله می خوانید...

روغن ترمز آبی آلتیماخرید بدون واسطه روغن ترمزقیمت انواع روغن ترمز
روغن ترمز آبی آلتیما

روغن ترمز آبی آلتیما از مهمترین مواردی که هنگام خرید هر محصولی باید در نظر داشت، خرید آن از مراکز فروش بدون واسطه است و خرید انواع روغن ترمزها مانند روغن ترمزهای آبی آلتیما نیز از این قضیه مستثنی نمی باشند. پس لازم است با شناسایی مراکز اصلی فروش، به خرید آن ها اقدام کرد.

روغن ترمز آبی آلتیما

روغن ترمز آبی آلتیما

روغن ترمز آبی آلتیما دارای استانداردهای گوناگونی بوده و بر اساس آن ها دسته بندی می شوند.
روغن ترمز های با استاندارد DOT4 روغن ترمزهای آبی هستند که دارای نقطه جوش بالای 230 درجه بوده و از این نظر بسیار مطلوب و مورد توجه واقع شده اند.
ترکیبات اصلی روغن ترمز آبی مشابه زرد بوده اما با افزودن موادی مشخص، خاصیت جذب رطوبت آن نسبت به زرد پایین تر آمده و از این منظر نیز عملکرد بهتری دارند.
هنگام استفاده از آن ها باید این نکته را مدنظر قرار داد که از هرگونه تماسشان با بدنه خودرو جلوگیری به عمل آید زیرا خاصیت انحلال رنگ بالایی دارند و می توانند موجب زنگ زدگی محل تماس بدنه شوند.
به طور کلی ویژگی های مثبت آن ها را می توان به صورت زیر بیان کرد:

  • نقطه جوش بالایی دارند و از این منظر شرایط کارکرد در دمای بالا را دارا می باشند.
  • در دسترس بوده و از اکثر مراکز فروش روغن ترمز قابل تهیه هستند.

روغن ترمز آبی آلتیما

خرید بدون واسطه روغن ترمز

نکته ای که هنگام خرید روغن ترمز به خصوص خرید در حجم بالا می بایست مدنظر قرار گیرد، تهیه محصول از مراکز فروش اصلی فروش است که روغن ترمز مورد نظر را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار خریدار قرار می دهند.
تهیه این قبیل محصولاتی که انواع قلابی آن ها نیز در بازار وجود دارد، از مراکز اصلی فروش می تواند موجب اطمینان خاطر از دریافت کیفیت محصول دریافتی گردد.
انواع بی کیفیت این محصولات موجب آسیب جدی به سیستم محرکه خودرو شده و به مرور می تواند موجب اختلال در موتور گردد به همین دلیل خرید انواع روغن های ترمز از فروشگاه های عرضه مستقیم باید مورد توجه واقع گردد.

روغن ترمز آبی آلتیما

قیمت انواع روغن ترمز

روغن های ترمز بنا بر نوع و عملکردی که دارند دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشند. به همین دلیل روغن ترمزهایی که در محدوده دمایی بالاتری قابلیت کارکرد دارند از قیمت بیشتری برخوردارند و این گرانتر بودن کاملا طبیعی می باشد.
بنابراین می توان بیان داشت که روغن ترمز های آبی به علت داشتن نقطه جوش بالاتر و همچنین خاصیت جذب رطوبت کمتر در مقابل روغن ترمزهای زرد رنگ گرانتر هستند.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ……شما را به خرید بهترین محصولات روغن موتور و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید