ساخت گاو صندوق های مقاوم در برابر انفجار

گاوصندوق ها و طاق هایی که آنها را نگه می دارند به گونه ای ساخته شده اند که در برابر آتش، سیل، گرما، زلزله و انفجار مقاوم باشند. مهم است که به یاد داشته باشید که آنها در برابر این رویدادها “مقاوم” هستند و هیچ تضمینی در برابر آسیب این رویدادها وجود ندارد.

قیمت خرید و فروش گاوصندوق مخفی در بازار با توجه به ابعاد، کارایی و خیلی موارد دیگر که در قیمت نهایی این محصول تاثیر دارد متغیر است.

به خاطر داشته باشید که هر چیزی که در یک صندوق امانات ذخیره می شود توسط FDIC بیمه نمی شود. FDIC فقط سپرده های وارد شده به حساب های سپرده را در مؤسسات بیمه شده بیمه می کند.

استفاده کردن از گاوصندوق دیجیتال برای افرادی که دارای اموال و اسناد مهمی هستند می‌تواند بسیار مهم باشد.

اگر می‌خواهید محتویات صندوق امانات خود را بیمه کنید، با نماینده بیمه یا مؤسسه مالی خود مشورت کنید تا ببینید آیا این پوشش اضافی را ارائه می‌دهند یا خیر?

توصیه می شود برای این نوع پوشش اضافی خرید کنید و قیمت ها را مقایسه کنید. استفاده کردن از گاوصندوق دیجیتال برای افرادی که دارای اموال و اسناد مهمی هستند می‌تواند بسیار مهم باشد.

در نهایت، در حالی که اغلب اتفاق نمی افتد، صندوق های امانات می توانند توسط سارقان سرقت شوند. صندوق های امانات در خزانه های بتنی یا فولادی نگهداری می شوند و مجهز به سیستم های امنیتی گسترده هستند. اگر اطلاعات بیشتری در مورد ایمنی صندوق امانات می‌خواهید، به FDIC مراجعه کنید. برای انواع منابع مدیریت پول، از جمله نحوه دستیابی به سازمان مالی خانوار، از برنامه توسعه دانشگاه ایالتی میشیگان بازدید کنید.

همان طور که می دانید گاوصندوق دارای مدلهای مختلفی نظیر کلیدی، رمزی، چرخشی و اثر انگشتی می باشد که در سالهای اخیر افراد از گاوصندوق خانگی اثر انگشتی استفاده می کنند.

 • منابع:
  1. Understanding safe deposit boxes: Part 2
 • تبلیغات:
  1. مرگ بازیگر معروفی با خوردن ارده!
  2. اسرار آمیزترین مخزن پلی اتیلن جهان که از آن خون می چکید
  3. نظرات مهم مردم در مورد تشک که سر تیتر خبرا شد!!!
  4. تاثیرات وحشتناک استفاده از شامپو فرش بر ریه انسان

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.