سیم کابل تک فاز بیماری کرونا را کاهش داد.

این روزها اغلب اصطلاح “متصل” یا “دفتر متصل” را می شنوید و به طور کلی باعث می شود به آن اتصالات آنلاین نامرئی با افراد، نرم افزارهای ابری و مکان ها از طریق فناوری خود فکر کنیم اما در پشت همه این اتصالات، زیرساخت سیم کابل تک فاز وجود دارد که همه آن ارتباطات را روان نگه می دارد.

سیم‌کشی یا کابل‌کشی در قلب اتصالاتی قرار دارد که شامل رایانه‌ها، Wi-Fi، سرورها، سیستم‌های تلفن، دستگاه‌های IoT و موارد دیگر می‌شود. و اینکه چقدر این سیم‌کشی کارآمد اجرا می‌شود، می‌تواند به معنای همه تفاوت‌ها در گسترش دفتر شما و اضافه کردن اتصالات اضافی باشد.

یکی از راه‌های کارآمد برای پیاده‌سازی طرح کابل‌کشی هوشمند که افزونه‌ها را آسان می‌کند، استفاده از سیم‌کشی ساختاریافته است.

سیم کشی ساختاریافته از تعدادی عنصر استاندارد به نام زیرسیستم تشکیل شده است که برای پشتیبانی از چندین نوع سخت افزار و پشتیبانی از نیازهای اتصال فناوری فعلی و آینده طراحی شده اند.

سیم برق

به عبارت ساده تر، سیم کشی ساختاریافته یک اتصال با هدف است، و این مقیاس پذیر است، برخلاف اتصالات سیم کشی که بدون برنامه ریزی برای نیازهای آینده انجام می شوند.

یکی از مواردی که Neuron Computers را از سایر ارائه دهندگان متمایز می کند این است که ما یک راه حل ارتباطی یکپارچه ارائه می دهیم که ارتباطات را برای مشتریان ما ساده می کند و شامل توانایی افزایش آسان و مقرون به صرفه در صورت نیاز است.

ما از استانداردها و بهترین روش‌ها برای سیم‌کشی ساختاریافته پیروی می‌کنیم تا نه تنها از انتقال داده با کیفیت اطمینان حاصل کنیم، بلکه امن‌ترین و ساده‌ترین راه‌حل‌های کابل‌کشی را نیز تضمین می‌کنیم.

سیم‌کشی ساختاریافته به دلیل ظهور فناوری‌های هوشمند و نیاز به پیاده‌سازی راه‌حل‌های فناوری اطلاعات ماژولار و قابل گسترش، گسترش قابل توجهی را تجربه می‌کند. پیش بینی می شود این بازار از 11 میلیارد دلار در سال 2018 به بیش از 25 میلیارد دلار در سال 2025 برسد.

سیم کشی ساختاریافته مزایای زیر را برای فناوری کسب و کار شما ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.