عمده فروشی گریس تفلون ضد خوردگی

عمده فروشی اسید سولفوریک باتری : در شهرهای مختلف کشورمان نمایندگی های فروش مجاز و مطمئن اسید تفلون ضد خوردگی جهت استفاده در صنایع خودروسازی در حال ارائه خدمات می باشند. این مراکز محصولات خود را اکثرا به صورت عمده و گاها بصورت جزئی و خرده فروشی پخش می کنند.

برخی از مراکز فروش عمده گریس به شرح زیر است:

فروشگاه اینترنتی محصولات شیمیایی آذر شیمی – بازرگانی زمانی و ….

عمده فروشی گریس تفلون ضد خوردگی

آشنایی با مهمترین ویژگی های گریس تفلون

آشنایی با مهمترین ویژگی های گریس تفلون به دلیل اینکه باتری خودرو سمند سازگاری بسیار بالایی با آب و هوای مختلف دارد بنابراین میتوان از آن بر روی سطوح زنگ زده استفاده کنیم این ویژگی را فقط برخی از روان کننده ها دارند.

از گریس تفلون برای روان کردن زنجیرها می توان استفاده کرده حال این زنجیر می تواند در هر گونه آب و هوایی وجود داشته باشد. از دیگر کاربردهای گریس تفلون روان کاری سطوح متحرک، ماشین آلات دارای حرکت ، روان کردن حرکت انواع زنجیرها و … مختلف می باشد.

گریس ها با پایه های مختلف در بازار یافت می شوند:

۱- گریس پایه آلومینیوم

۲- گریس پایه نقره

۳- گریس پایه سدیم

۴- گریس پایه لیتیم

۵- گریس پایه گرافیت

۶- گریس پایه مس

و …

گریس چیست؟ جنس گریس بصورت ژلاتینی است و از ترکیبات یک ماده روان کننده، یک ماه غلیظ کننده و برخی از افزودنی های مخصوص این کار ساخته می شود.

مزایای روان کاری با گریس در مقابل روان کاری با روغن به شرح زیر است:

۱- قابلیت ماندگاری در محل روانکاری

۲- آسانی مصرف و کاهش تعداد دفعات روان کاری

۳- کامل تر شدن آب بندی سیستم ها

۴- بهینه سازی چسبندگی روان کار به قطعات در شرایط دما و فشار بالا

۵- سادگی طراحی سیستم های روان کاری

۶- کاهش نشتی ها

عامل اصلی برای کارآیی گریس ها، ماده غلیظ کننده ای است که برای کنترل آب زدایی کارآیی در دمای بالا و طول عمر مصرف و همچنین قابلیت چسبندگی به نقطه های مورد نظر است می باشد.

زمان تهیه گریس باید به چه نکاتی توجه کرد؟

۱- بو

۲- قیمت

۳- ساختار

۴- رنگ

۵- نفوذپذیری

۶- برگشت پذیری

۷- فرسودگی

۸- جدا شدن روغن

و …..

خرید مستقیم گریس تفلون ضد خوردگی از کارخانه

خرید مستقیم گریس تفلون ضد خوردگی از کارخانه خرید گریس تفلون ضد خوردگی:قبل از خرید گریس باید نکاتی را مورد توجه قرار دهیم. کیفیت گریس جزو مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه کنیم به طوری که هر چه کیفیت گریس بالاتر باشد در نهایت می تواند عمر و دوام طولانی تری داشته باشد. گریس باید قیمت متعادلی داشته باشد که البته می توان قبل از خرید از فروشگاههای مختلف در بازار و حتی فروشگاههای مجازی استعلام قیمت کرده و سپس اقدام به خرید کنیم.اگر گریس از کارخانه به صورت عمده خرید شود قیمت آن مقرون به صرفه تر است.   

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.