مجموعه…. شما را به خرید بهترین محصولات روغن موتور و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی گریس صنعتی بی رنگ در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ گریس صنعتی چه تأثیری بر روانکاری دارد؟مرکز فروش گریس بی رنگ صنعتی در کشور

مشتقات نفتی ماده اولیه برای تهیه گریس می باشند. گریس خاصیت روان کنندگی دارد و بر اساس نفوذ پذیری درجه بندی می شود. بیشترین مصرف کننده و خریدار گریس در کشور را کارخانه و کارگاه ها تشکیل می دهند. این مراکز برای این که بتوانند در هزینه های خود صرفه جویی نمایند، می توانند به عمده فروشی گریس بی رنگ و صنعتی در کشور مراجعه نمایند.

عمده فروشی گریس صنعتی بی رنگ در کشور

رنگ گریس صنعتی چه تأثیری بر روانکاری دارد؟

رنگ گریس صنعتی چه تأثیری بر روانکاری دارد؟ یکی از مشخصات بارز همه انواع گریس ها که برای همه افراد به خوبی شناخته شده می باشد، ویسکوزیته بالای آن ها می باشد. این خاصیت سبب می شود تا یاتاقان و سایش بین قطعات در دستگاه به میزان بسیار زیادی کاهش یابد. گریس نامی است که بر روی مواد روان کننده جامد، نیمه جامد یا مایع با ویسکوزیته بالا گذاشته می شود.

در مواردی از گریس استفاده می کنند که روغن روان کاری در جای خود باقی نماند و به راحتی از روی قطعه سُر بخورد. در این گونه موارد استفاده از گریس گزینه بسیار مناسبی می باشد.  عملکرد به عنوان سیلانت هم چنین سبب می شود تا آب و سایر مواد غیر قابل فشار به قطعه وارد نشوند.

یک گریس واقعی از روغن و / یا روان کننده دیگر مایعات تشکیل شده است که با یک ضخیم کننده، به طور معمول صابون، مخلوط می شوند تا یک جامد یا نیمه جامد تشکیل شود. گریس ها نوعی مایع برشی یا شبه پلاستیک هستند، به این معنی که ویسکوزیته سیال در زیر برش را کاهش دهند. بعد از وارد آمدن نیروی مناسب برای برش گریس، ویسکوزیته کم می شود و مانند یک روان کننده پایه مانند روغن معدنی عمل می کند. گریس در این جا مانند یک مایع پلاستیکی عمل می کند که بر اثر افت ناگهانی نیرو برشی به وجود آمده است. گریس را به قسمتی وارد می کنند که قطعه دستگاه تحت فشار می باشد و با یک ابزار خاص وارد کردن گریس، به داخل دستگاه انتقال داده می شود.

مرکز فروش گریس بی رنگ صنعتی در کشور

مرکز فروش گریس بی رنگ صنعتی در کشور روغن موتور استفاده های زیادی برای روان کنندگی دستگاه ها هنگام کار دارد. گریس ها به حالت نیمه جامد هستند و روی دستگاه به کار می روند تا اولا سبب افزایش روان کنندگی آن ها شوند و ثانیا از ورود حشرات و ذرات مزاحم به داخل دستگاه جلوگیری کنند.

گریس را می توانید از مراکز فروش گریس بی رنگ صنعتی خریداری نمایید. در خرید عمده گریس این امکان وجود دارد تا بتوانید این محصول را با قیمت کمتری خریداری نمایید. برای تهیه این محصول به صورت عمده به مرکز فروش آن در ایران مراجعه نمایید.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ……شما را به خرید بهترین محصولات روغن موتور و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید