فروش انواع گریس نسوز پارس لیتیومی

گریس نسوز پارس یکی از محصولات روان کار تولید شده در این شرکت است که در ترکیبات آن از صابون فلزی با پایه لیتیوم استفاده شده است. گریس های نسوز لیتیومی کاربرد فراوانی در بلبرینگ های چرخ های خودرو دارند که در اثر حرکت و فشار زیاد حرارت بالایی دارند.
انواع روغن موتور carpie در فروشگاه های معتبر قابل دسترسی و خریداری است.

فروش انواع گریس نسوز پارس لیتیومی

عوامل موثر بر کیفیت گریس نسوز

عوامل موثر بر کیفیت گریس نسوزروغن موتور bt از فرآورده های نفتی هستند که کاربرد بسیار فراوانی در صنعت و خودرو ها دارند. این ماده در دمای معمولی محیط حالتی جامد و نیمه جامد دارد و در رنگ های مختلف تولید شده است.
مهم ترین کاربرد گریس در خودرو ها، روان کاری و کاهش اصطکاک بین قطعاتی است که دارای برخورد و سایش زیاد هستند. گریس در مقایسه با روغن های خودرو از گرانروی بالاتری برخوردار است و نمی تواند حرارت بالای قطعات متحرک را پایین بیاورد.
از گریس برای روان کاری قطعاتی استفاده می شود که روغن کاری آن ها مشکل و دیر تر انجام می شود. استفاده از گریس نسبت به روغن کمتر و دیر تر انجام می شود و از نظر هزینه، به صرفه تر است.
مواد تشکیل دهنده گریس، روغن پایه معدنی، غلیظ کننده ها، افزودنی ها و همچنین آب است. غلیظ کننده ها که عامل مهمی در تعیین نوع و خواص گریس دارند از فلزات مختلفی تهیه می شوند که تعیین کننده نوع گریس نهایی است. برای مثال گریس کلسیمی یا گریس لیتیومی که ماده اصلی غلیظ کننده آن ها شامل کلسیم و لیتیوم است.
این غلیظ کننده است که باعث شکل دهی به گریس می شود و حالت جامد و نیمه جامد گریس به خاطر این ماده است.
گریس باید در برابر فشار و حرارت مقاوم بوده و گرید گرانروی آن تغییری نکند. گریس های لیتیومی در برابر حرارت بسیار مقاوم هستند و در دماهای بسیار بالا نیز همچنان کیفیت خود را حفظ می کنند.
افزودنی ها نیز بخشی دیگر از ترکیب گریس هستند که خواص و کیفیت گریس را افزایش می دهند. این افزودنی ها باعث ضد زنگ شدن، عدم ایجاد کف در اثر حرارت، بالا بردن خاصیت اکسیداسیون و … می شوند.
در گریس های نسوز خاصیت اکسیداسیون مهم است و این گریس باید در دما های بسیار بالا اکسید نشده و نسوزد.

عرضه کلی گریس نسوز پارس پایه لیتیوم

عرضه کلی گریس نسوز پارس پایه لیتیوم

نمایندگی ها و فروشگاه های روغن های خودرو از خرید کلی روغن های لیتیومی نسوز بهره می برند. خرید عمده و کلی انواع روغن های لیتیومی، به صورت مستقیم از شرکت تولید کننده دارای مزایایی از جمله تخفیف، کاهش هزینه های اضافی حمل و نقل و ارسال و … را به همراه دارد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.