قیمت خرید گریس معمولی روانکاری در بازار

روغن موتور behtam که برای روانکاری استفاده می شود از  روغن های پایه و غلیظ کننده تشکیل شده اند که با توجه به کاربرد های ویژه ای که دارند انتخاب می شوند.

برای  اینکه گریس به ویژگی های خاص برسد به آن  مواد افزودنی اضافه می کنند. از گریس ها به عنوان روانکارهایی ماندگار به صورت مادام العمر استفاده می شود.

یکی از کامل ترین گریس های تولیدشده FUCHS  است که به عنوان کاربردی ترین نوع گریس  در اختیار شما قرار می دهد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص گریس معمولی می توانید به وب سایت اینترنتی ما مراجعه کنید.

قیمت خرید گریس معمولی روانکاری در بازار

آشنایی با انواع گریس و کاربردشان

آشنایی با انواع گریس و کاربردشان انواع روغن موتور gatex و کاربرد هایی که دارند شامل موارد زیر می باشد:

  • RENOLIT CX-HT-SERIES:  این نوع گریس  با صابون سولفونات کلسیم و کمپلکس  ساخته شده است و کاربرد آن جهت روانکاری نقاط اصطکاک پرفشار و درجه حرارت ها بالا می باشد.
  • RENOLIT DURAPLEX EP-SERIES: این گریس چند منظوره است و با صابون  لیتیوم  و مشتقاتی از نفت ساخته شده و دارای خاصیت فشار پذیری EP با درجه حرارت بالا .مقاومت بالا در برابر خوردگی، جهت فشار های مکانیکی و حرارت بالا .  در محدوده های °۳۰- تا °۱۶۰ می باشد.
  • RENOLIT FLM 502: گریسی است EP دار که با صابون های فلزی که بر پایه روغن  های معدنی با ویسکوزیته بالا حاوی دی سولفید مولیبدنیوم (MoS2) تولید شده است و از آن برای روانکاری یاتاقان های مسطح و چرخشی تحت فشارهای بالا و با سرعت کم استفاده می کنند.
  • RENOLIT FLM 2:گریسی است که کارایی بالای جهانی دارد و دارای  ساختاری جامد هراه با افزودنی های جامد روان کننده با مقاومت عالی در برابر سایش می باشد.
  • RENOLIT AS:گریس آب بندی، چسبناک است  و دارای اسید آلی کم مولکولی است که در برابر هیدروکربن ها مقاوم و توسط روغن های معدنی، گازوئیل و برخی کلر هیدروکربن  ها شسته نمی شود.
  • RENOLIT CXI 2: گریسی با صابون مختلط سولفونات کلسیم است که دارای روان کننده ای با ثبات کاری و ضد خوردگی، حتی در حضور آب نمک و دارای افزودنی  های فشار پذیر EP عالی می باشد.

شما مشتریان گرامی جهت اطلاع از قیمت گریس معمولی می توانید به وب سایت اینترنتی مجموعه ما مراجعه فرمایید.

مرکز فروش گریس معمولی با بهترین کیفیت

مرکز فروش گریس معمولی با بهترین کیفیت مراکز فروش گریس معمولی را که بر پایه لیتیم پایداربا حرارت بسیار خوب است را با بهترین کیفیت به بازار عرضه می کنند زیرا این گریس ها علاوه بر پایداری  که در برابر آب دارند بسیار مناسب  هم هستند.

این نوع ویژگی ها در این نوع گریس ها باعث شده است که  از آنها در کاربردهای مختلفی استفاده شود که به آنها، گریس چند منظوره یا Multi purpose  هم گفته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.