مجموعه…. شما را به خرید بهترین محصولات روغن موتور و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید گریس مدل شاسی پلاس 3

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین کاربرد های گریس شاسیفروشنده گریس شاسی با بهترین کیفیت

خرید گریس شاسی پلاس 3 از شرکت های پتروشیمی تولید کننده انواع گریس ها امکان پذیر می باشد. ایران به علت داشتن نفت و مشتقات نفتی دارای شرکت های تولید کننده بسیاری از مواد پتروشیمی می باشد. گریس هم جزو مواد تولید شده توسط شرکت های تولید کننده پالایشگاه های نفتی می باشد. شرکت های تولید کننده انواع روغن و گریس به عنوان مرکز خرید گریس مدل شاسی پلاس 3 نیز می باشند. 

مرکز خرید گریس مدل شاسی پلاس 3

مهمترین کاربرد های گریس شاسی

مهمترین کاربرد های گریس شاسی از مهمترین کاربردهای گریس ها در صنایع می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • کاهش دفعات روانکاری دستگاه ها
  • سهولت استفاده از دستگاه ها
  • چکه نکردن دستگاه ها
  • کارکرد و چسبندگی بهتر
  • کاهش اصطکاک 
  • کاهش ارتعاش 
  • کارکرد روان چرخ دنده ها
  • روانکاری قطعات خودرو از قبیل شاسی ، اتصالات لوله ها و زنجیر

گریس مدل شاسی یکی از گریس های مورد توجه می باشد. از روغن پایه معدنی و تغلیظ کننده صابون کلسیم تولید می شود . گریس مدل شاسی علت محبوب بودن این نوع گریس چسبندگی بالای آن نسبت به سایر گریس ها می باشد . مقاومت این نوع گریس در مقابل آب سه برابر بیشتر است . صنایعی که آب در قطعات خود استفاده می کنند می توانند از این گریس که روانکاری مناسبی دارد استفاده نمایند. میزان چسبندگی این نوع گریس سه برابر دیگر گریس ها می باشد. دمای استفاده از این نوع گریس از -20 تا 60 درجه می باشد . بیشترین کاربرد این نوع گریس برای روانکاری شاسی خودروها می باشد. قبل از استفاده از این نوع گریس می بایست سطح مورد نظر کاملا پاک شود . از ترکیب نمودن این گریس با روغن باید اجتناب شود .

فروشنده گریس شاسی با بهترین کیفیت

فروشنده گریس شاسی با بهترین کیفیت فروشنده گریس شاسی که اغلب شرکت های تولید مواد پتروشیمی می باشند . این فروشندگان می بایست برای جلب نظر مشتریان خود مواد تشکیل دهنده گریس و میزان غلظت به کار رفته را برای آنان توضیح دهد. خریداران گریس شاسی اغلب مالکان خودرو های سبک و سنگین یا صنایع صنعتی  می باشند. نمونه های بسیار زیادی از این نوع گریس در بازار موجود می باشد. فروشنده گریس شاسی  با بهترین می توانند تولیدات خود را از طریق نمایندگی های فروش خود و یا شرکت های پخش به فروش رسانند. این فروشندگان می بایست گارانتی اصالت فیزیکی کالا را نیز در فروش خود مد نظر قرار دهند. گریس شاسی در بسته بندی های 1 و 5 و 175 کیلویی در بازار به فروش می رسد. فروشنده این نوع گریس می تواند پیشنهاد بسته بندی خریداران را به صورت دلخواه و ارسال نمونه گریس تولید شده جهت اطمینان مشتری از کیفیت ارسال نماید. 

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ……شما را به خرید بهترین محصولات روغن موتور و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید