نمایندگی فروش گریس صادراتی در کشور

اسید سولفوریک باتری  یکی از مشتقات نفتی و یک نوع ماده ی روانکار  که به صورت جامد و نیمه جامد وجود دارد و برای روانکاری بسیاری از قطعات صنعتی به کار گرفته می شود و نقش بسیار مهمی دارد.

اسید صادراتی به دلیل کیفیت برتر و قیمت مناسب از پرفروش ترین های این محصول به شمار می رود و نمایندگی فروش گریس صادراتی در کشور، آن را با قیمت مناسبی در سایت های فروش خود ارائه می دهد.

نمایندگی فروش گریس صادراتی در کشور

چگونگی تولید گریس با کیفیت بالا

چگونگی تولید گریس با کیفیت بالا ماده ی اصلی تشکیل دهنده باتری خودرو سمند است که نقش بسیار مهمی در سیستم برق رسانی خودرو دارا می باشد.

قوام این محصول دارد و آن را در دمای محیط به حالت جامد یا نیمه جامد نگه می دارد.گریس از صابون به عنوان پرکننده و روغن تشکیل می شود و برای تولید آن ابتدا باید صابون تهیه شود. صابون نیز از ترکیب آلومینیوم، لیتیم، کلسیم، سدیم با آمینو اسید به دست می آید، سپس صابون را همراه با روغن در دستگاه مخصوص ساخت گریس که کتل نام دارد می ریزند و در حرارت بالا ترکیب می کنند و در نهایت ماده ی ژلاتینی به دست آمده را پس از خنک شدن در ظرف های مخصوص ریخته و بسته بندی می کنند.

صابون موجود در  گریس کمک می کند که گریس به قطعات محرک بچسبد و فشاری که موقع کار قطعه ها به گریس وارد می شود باعث جدا شدن این ماده از روی قطعه نشود. همچنین برای بالا بردن مقاومت گریس در شرایط سخت از مواد افزایش دهنده مقاومت استفاده می شود. این ماده ژلاتینی با کیفیت بالا برای روانکاری قطعات مختلفی مانند: یاتاقان های بزرگ، چرخ دنده های صنعتی و غیره که روانکاری مکرر امکان ندارد استفاده می شود.

عرضه کننده بهترین گریس صادراتی ایرانی

عرضه کننده بهترین گریس صادراتی ایرانی گریس صادراتی ماده ی ژلاتینی روانکار است که تقریبا تمام صنایع به آن وابسته هستند و چرخ صنعت بدون وجود این ماده نمی چرخد و جایگزینی برای آن وجود ندارد. تعداد دفعات روانکاری گریس نسبت به روغن بسیار کمتر است، از این رو مقرون به صرفه است، همچنین گریس ویژگی های مثبت دیگری نیز دارد، مثلا قیمت مناسب، معقول و مقرون به صرفه ای نسبت به کیفیت بالای محصول دارد. از این رو گریس صادراتی ایرانی در بازار داخلی و خارجی فروش بسیار بالایی دارد.

عرضه کننده گریس ایرانی دارای وب سایت های اینترنتی فروش محصول خود است و بهترین گریس صادراتی ایرانی را با قیمت تولیدشده به صورت مستقیم  و در حجم های مختلف به دست مصرف کننده می رساند. شما نیز برای تهیه ی گریس می توانید به این سایت ها مراجعه کنید و هر مقدار که لازم دارید، گریس درجه یک سفارش دهید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.