مجموعه…. شما را به خرید بهترین محصولات روغن موتور و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش روغن گریس معمولی در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

استاندارد های لازم جهت تولید گریس معمولیقیمت روز انواع گریس معمولی در بازار امروز

گریس معمولی دارای کاربری های گسترده ای در صنعت کشور می باشد. این محصول استفاده آسان تری نسبت به روغن های تراشکاری دارد. از این رو برای بسیاری از صنعتگران بسیار مفید است. مرکز پخش گریس به هم وطنانی که به این محصول نیاز دارند کمک می کند تا بتوانند آن را با قیمت بسیار مقرون به صرفه ای خریداری نمایند.

پخش روغن گریس معمولی در کشور

استاندارد های لازم جهت تولید گریس معمولی

استاندارد های لازم جهت تولید گریس معمولی گریس به عنوان یک سیال برای به حداقل رساندن نشت و جلوگیری از آلودگی، عملکرد دارد. گریس به دلیل قوام خود برای جلوگیری از نشت روغن و همچنین جلوگیری از ورود آلاینده های خورنده و مواد خارجی عمل می کند.

   گریس کاربردی آسان تر نسبت به روغن دارد. روغن کاری دستگاه ها می تواند به یک سیستم گران قیمت تجهیزات در گردش و دستگاه های نگهدارنده پیچیده نیاز داشته باشد. در مقایسه، گریس به دلیل سفتی آن، به راحتی با دستگاه های نگهدارنده ساده و کم هزینه تر محصور می شود.

روان کننده های ریز جامد، مانند دی سولفید مولیبدن (مولی) و گرافیت، در سرویس با دمای بالا یا در کاربردهای فشار قوی با گریس مخلوط می شوند. گریس مواد جامد را در حالت تعلیق نگه می دارد در حالی که جامدات از روغن خارج می شوند.

گریس همانند روغن، ویژگی های خاص خود را نشان می دهد که هنگام انتخاب برای کار باید در نظر گرفته شود. خصوصیاتی که معمولاً در برگه داده های محصول یافت می شود شامل موارد زیر است.

توانایی گریس در مقاومت در برابر اثرات آب است و هیچ تغییری در توانایی روغنکاری آن ندارد. یک چربی صابون / آب ممکن است روغن را در گریس معلق کند و امولسیونی تشکیل دهد که بتواند آن را شسته و یا تا حدی کمتر روغن را با رقیق کردن و تغییر قوام و بافت گریس کاهش دهد.

قوام گریس به نوع و میزان ضخیم کننده مورد استفاده و چسبندگی روغن پایه آن بستگی دارد. قوام گریس مقاومت آن در برابر تغییر شکل توسط یک نیروی کاربردی است. اندازه گیری قوام، نفوذ نامیده می شود. نفوذ به این بستگی دارد که آیا سازگاری با کار تغییر کرده است.

نقطه ریزش نشانه مقاومت گرمای گریس است. با افزایش دمای گریس، نفوذ تا زمانی که مایعات گریس از بین بروند و قوام مورد نظر از بین برود، افزایش می یابد. نقطه ریزش، دمایی است که در آن یک چربی به اندازه کافی سیال می شود. نقطه ریزش نشانگر حداکثر درجه حرارت فوقانی است که در آن یک گریس ساختار خود را حفظ می کند، نه حداکثر دمای استفاده از گریس.

اکسیداسیون توانایی یک گریس برای مقاومت در برابر یک ماده شیمیایی با اکسیژن است. واکنش گریس با اکسیژن باعث ایجاد لثه نامحلول، لجن و رسوباتی مانند لاک می شود که باعث افزایش ساییدگی می شود. قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در دمای بالا، اکسیداسیون در گریس را تسریع می کند.

درجه حرارت بالا بیش از آنکه روغن ها را آسیب برساند به چربی ها آسیب می زند. گریس، به دلیل ماهیت خود، نمی تواند گرما را با استفاده از همرفت مانند روغن در گردش از بین ببرد. در نتیجه، بدون امکان انتقال گرما، دمای بیش از حد منجر به اکسیداسیون تسریع شده یا حتی کربن شدن در جایی می شود که گریس سخت شود یا پوسته ایجاد کند.

اگر دمای گریس به اندازه کافی پایین بیاید، آنقدر چسبناک می شود که می توان آن را به عنوان یک گریس سخت طبقه بندی کرد.

قیمت روز انواع گریس معمولی در بازار امروز

قیمت روز انواع گریس معمولی در بازار امروز  گریس معمولی برای بسیاری از کارخانه و کارگاه ها به عنوان یک وسیله بسیار ضروری برای کار به حساب می آید. پخش گریس معمولی در نظر دارد تا این محصول را برای استفاده این هم وطنان در بازار تمامی کشور عرضه نماید. در فروش گریس معمولی که توسط این مرکز انجام می شود، همه هم وطنان می توانند این محصول را با قیمت روز خریداری نمایند. 

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ……شما را به خرید بهترین محصولات روغن موتور و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید