پوشیدن کفش اسپرت زنانه آدیداس توسط مردی باعث تبعیدش شد

چه به تازگی سفر دویدن خود را آغاز کرده باشید یا چندین ماراتن زیر کمربند خود داشته باشید، کفش اسپرت زنانه آدیداس برای رژیم و سبک تمرینی شما مناسب است.

در دویدن در هر مسافتی با Ultraboost راحت و پرانرژی بهترین احساس را داشته باشید. ایجاد فاصله و اعتماد به نفس در سوپرنوا. در Solar، کفش دویدن اسب کار برای مسافت پیموده شده روزانه، احساس ثبات و حمایت کنید. احساس سبک و سریعی را که adizero برای تمرین و مسابقه به ارمغان می آورد، تجربه کنید. آدیداس دویدن متعهد است که به دوندگان کمک کند تا بهترین عملکرد خود را داشته باشند و فناوری موجود در کفش های ما آنها را متمایز می کند.

بین Boost برگشت‌دهنده انرژی، Lightstrike بسیار سبک، فنری Bounce یا Cloudfoam مخملی یکی را انتخاب کنید. برای آب و هوای سرد و مرطوب با GORE-TEX ضد آب یا COLD.RDY عایق ببندید. هنگامی که دما در کفش های دویدن تهویه شده با خنک کننده 360 درجه افزایش می یابد، نسیم را احساس کنید.

کفش

برای روزهای استراحت و استراحت، مدل‌های Ultraboost DNA و Stella McCartney فناوری‌های الهام‌گرفته از دویدن را با ظاهری مد روز ترکیب می‌کنند.

اگر برای دویدن با سرعت به بیرون می روید، کار سرعتی در پیست انجام می دهید، برای یک روابط عمومی در روز مسابقه تیراندازی می کنید، برای مدیریت شرایط آب و هوایی چالش برانگیز به کنترل آب و هوا نیاز دارید یا فقط می خواهید کفش هایی با الهام از دویدن داشته باشید که بتوانید در هر جایی بپوشید، می توانید آنها را پیدا کنید.

زنان می‌توانند کفش‌های مخصوص دویدن مردانه را بپوشند، در صورتی که کفش‌های ورزشی راحت و حمایت‌کننده‌ای داشته باشند که گشاد یا گشاد نباشد.

کفش‌های دویدن مردانه در قسمت پاشنه و پنجه به‌طور قابل‌توجهی پهن‌تر هستند، که ممکن است باعث ناراحتی و ایجاد تاول برای پای زنان شود. راهنمای سایز کفش آدیداس نشان می دهد که چگونه سایزهای مردانه با سایزهای زنانه مقایسه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.