مشاوره و سفارش

انواع محصولات زمانی

1. روغن موتورهای بنزینی
2. روغن موتورهای دیزلی
3. روغن های صنعتی
4. روغن های دنده خودرو
5. روغن های پایه
6. محصولات گریس
7. ضدیخ و ضدجوش
8. محصولات جانبی

روغن موتور بهتام

انواع روغن خودرو

روغن پایه به روغنی گفته می شود که به عنوان یک پایه برای روانکاری محسوب می شود . پس از اضافه کردن مواد افزودنی به روغن پایه ، روانکار نهایی به دست می آید . روغن پایه ها از لحاظ حجمی مهمترین جزء تشکیل دهنده روانکارها می باشند. از لحاظ وزنی به طور متوسط بیش از ۹۵ % فرمولاسیون یک روانکار را تشکیل می دهند .روغن پایه را می توان از منابع نقتی و یا غیر نفتی بدست آورد . بیشتر روغن پایه مصرفی در جهان امروز از پالایش نفت خام بدست می آید .روغن های پایه به طور کلی به دسته معدنی ، سنتزی و طبیعی تقسیم بندی می شوند .

انواع گریس و لوازم جانبی

گریس کلسیم ترکیبی از روغن پایه با VI بالا، تغلیظ کننده کلسیمی و ادتیوهای مناسب می باشد که برای انواع کاربردهای عمومی و گریس کاری ماشین آلات مختلف مورد استفاد قرار می گیرد.

گریس لیتیم، روانکار چند منظوره با تغلیظ کننده لیتیمی، روغن پایه مرغوب و ادتیوهای ویژه به گونه ای فرموله شده است که برای کاربردهای متنوع در انواع یاتاقان ها و الکتروموتورها قابل استفاده باشد.

فروش روغن موتور

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
گریس-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن موتور-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن ترمز-سفارشیموجودتماس بگیرید
ضدیخ-سفارشیموجودتماس بگیرید
فیلتر هوا-سفارشیموجودتماس بگیرید
صافی بنزین-سفارشیموجودتماس بگیرید
فیلتر روغنسفارشیموجودتماس بگیرید
فیلترکابینسفارشیموجودتماس بگیرید
آب رادیاتورسفارشیموجودتماس بگیرید
هیدرولیک روغنسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

دفتر فروش

02147628930

تلگرام

Irans_oil_filter_Market@

اینستاگرام

zamanioil_com @

ایمیل

zamani.oil.co@gmail.com

درباره ما :

شرکت تولیدی و بازرگانی زمانی با توجه به لزوم وجود مجموعه ای متخصص و علمی در صنعت روانکار کشور پا به عرصه این صنعت نهاد. این مجموعه از آغاز کار،سعی بر تولید محصولاتی بر پایه اصول علمی،بهترین کیفیت،رقابت با تولیدات روز دنیا داشته است و به همین جهت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت درجه یک کوشیده است تا عمر مفید محصولات خود را همگام با ویژگی قیمت مناسب و سازگاری با محیط زیست افزایش دهد. در تولیدات محصولات بازرگانی زمانی نکته”ایجاد آرامش و اطمینان در مصرف کننده “مد نظر قرار داده شده است و به همین دلیل مواد اولیه مرغوب و درجه یک برای تولید محصولات انتخاب گردیده است. این واحد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کار آزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها،ایجاد نوآوری تکنولوژیکی،تولید و عرضه محصولات به روز و در نتیجه ارائه خدمات علمی و تخصصی به سایر واحدهای فعال در صنعت روانکار،گامی مهم در راستای تحقق اهداف عالی شرکت بردارد.

مدیر مجموعه زمانی

حمید زمانی

Call Now Buttonتماس بگیرید